Doprava a platba

DOPRAVA
Dodání

Po odeslání objednávky naše společnost data zpracuje a dle doby dodání uvedeného u objednaného zboží odesílá zboží na adresu zadanou v objednávce. Běžná doba dodání je 2-7 pracovních dní v závislosti na aktuálních skladových zásobách.

Přepravní společnosti

K dopravě zboží využíváme služeb přepravních firem Česká pošta, PPL, DPD, GLS či TopTrans

 
PLATBA
Ceny poštovného a balného:
  • Platba předem : od 85,- Kč (dle hmotnosti objednávky)
  • Dobírka : dočasně pozastaveno

Možnosti plateb

A) Platba na dobírku:
Platba probíhá při převzetí balíčku. Platit můžete v hotovosti, případně pokud Vám bude doručovat zboží kurýrní služba PPL/DPD/TopTrans, dle dopravce lze zaplatit řidiči platební kartou. – DOČASNĚ POZASTAVENO –

B) Platba převodem na účet:
Platba na základě vystavení zálohové faktury a zaplacením na:

  • číslo účtu [CZK]: 2001211407 / 2010 – Fio banka
  • číslo účtu [EUR]: 2101211412 / 2010 – Fio banka

C) Platba přes platební bránu:

Online platby pro nás zajišťuje platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s., je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

Platba kartou

Nejrychlejší způsob zaplacení online. Do rozhraní platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

Platba bankovním převodem

Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz. 

Loga banky

Po dokončení platby budete přesměrováni zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.

Kontakty

ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel:  +420 228 224 267